Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011

Ο Σάλπι «γονάτισε» τη Σάμροκ

Νίκη με 3-1 για το Δικέφαλο

Εντυπωσιακή εμφάνιση πραγματοποίησε ο ΠΑΟΚ στην Ιρλανδία, διαλύοντας με 3-1 την Σάμροκ Ρόβερς. Οι Θεσσαλονικείς άνοιξαν το σκορ με τον Σαλπιγγίδη μόλις στο 7' λεπτό. Η καθολική υπεροχή του ΠΑΟΚ συνεχίστηκε σ' όο το 1ο ημίχρονο με το Δικέφαλο να πηγαίνει στα αποδυτήρια με το δείκτη του σκορ να φτάνει στο 3-0 με τα τέρματα του Φωτάκη στο 35' λεπτό και το δεύτερο γκολ του Σαλπιγγίδη στο 38'.

Στο δεύτερο ημίχρονο η υπεροχή του ΠΑΟΚ συνεχίστηκε και το μόνο που κατόρθωσε να κάνει η Σάμροκ είναι να μειώσει το σκορ στο 3-1, με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντένεχι στο 51' λεπτό.
newsbeast

ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ BAZAAR από του μαθητές του δημοτικού σχολείου Νεοχωρίου, με χορηγία της καφετέριας {{LA BOHEME }} Διον Παναγόπουλου

Είμαι στην μεγάλη και πολύ  ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι έγινε μια πολύ καλή και γενναιόδωρη πράξη από έναν επαγγελματία του χωριού μας ...