ΤΕΛΙΚΟ: Παναθηναϊκός-Ατρόμητος 1-1 -

http://www.theplayer.gr/uploads/images_resize/middle/2011/02/44944.jpgΈνας κακός Παναθηναϊκός και ένας μαχητικός Ατρόμητος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στο ΟΑΚΑ...
στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής. Ο Μπρίτο άνοιξε το σκορ στο 30', για να ισοφαρίσει ο Γκοβού στο 33' με το παρθενικό του τέρμα στη Σούπερ Λίγκα.

Παρακολουθήστε την εξέλιξη της αναμέτρησης από το Theplayer.gr

90+4' Λήξη της αναμέτρησης.

88' Κίτρινη κάρτα στον Σισέ για διαμαρτυρία.

83' Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δώνης, ο Μελισσάς στη θέση του Τάτου.

83' Ο Πετρόπουλος αντικαθιστά τον Γκοβού.

82' Κίτρινη κάρτα στον Τάτο.

78' Ο Κλέιτον Σίλβα αντικαθιστά τον Γ. Καραγκούνη.

77' Κίτρινη κάρτα στον Σιμάο.

74' Ο Μαρίνος αντικαθιστά τον Νίνη.

68' Δεύτερη αλλαγή για τον κ. Δώνη, ο Καραλής αντικαθιστά τον Θ. Καραγκούνη.

64' Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Καμαρά αντικαθιστά τον Μπρίτο.

58' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Τάτο, ο Τζόρβας όμως σε εγρήγορση αποκρούει με τα πόδια!

51' Όπως δείχνει το ριπλέι, ο Μπαζίνσκι έκανε χέρι στην προσπάθεια του να διώξει τη μπάλα, αλλά η φάση διέφυγε από τον διαιτητή.

50' Ισορροπημένο το ματς στα πρώτα λεπτά.

46' Έναρξη της επανάληψης, χωρίς διορθωτικές αλλαγές οι δύο τεχνικοί.

45+4' Λήξη ημιχρόνου.

45+1' Καλό σουτ του Σφακιανάκη, η μπάλα περνάει λίγο άουτ!

45' Κι άλλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μπρίτο εκτέλεσε το κόρνερ, ο Σαγκανόφσκι πήρε την κεφαλιά και η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ!

42' Καλή φάση για τους φιλοξενούμενους με το Νάστο, ο οποίος είχε προωθηθεί, αλλά ο Σπυρόπουλος εγκαίρως έδιωξε σε κόρνερ.

35' Εξαιρετικό τακουνάκι του Γκοβού στην κίνηση, ο επερχόμενος Κατσουράνης είδε το σουτ του όμως να κοντράρει στα σώματα.

32' ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό! Ο Γκοβού εκμεταλλεύεται το λάθος διώξιμο της άμυνας και με σουτ στην κίνηση ισοφαρίζει! Πρώτο γκολ του Γάλλου στο πρωτάθλημα.